Vinylové podlahy Gerflor

Vinylové podlahy jsou stále častější volbou pro bytové i komerční prostory. Vynikají svou dlouhou životností a odolností vůči mechanickému poškození, mohou se pochlubit výbornými tepelně izolačními a akustickými vlastnostmi, nabízí snadnou pokládku i následnou údržbu a poskytují možnost pokládky na podlahového vytápění.

Vinyl patří mezi krytiny nové generace. Vyráběn je z polyvinylchloridu, přičemž se každá podlaha skládá z několika vrstev, proto je popisována jako heterogenní s odlišnými specifiky. Vinylové podlahy můžete celoplošně lepit, nebo volně položit. V druhém zmíněném případě můžete zvolit klasické plovoucí vinylové podlahy nebo podlahy umístěné na HDF desce, které se pomalu, ale jistě stávají hitem současnosti.

Součástí naší nabídky jsou plovoucí vinylové podlahy značek Gerflor a Moduleo. Gerflor patří k tradičním výrobcům podlahových krytin a její produkty vynikají špičkovou kvalitou. Značka Moduleo přináší vinylové podlahy nové generace, vyrobené za použití nejmodernějších technických postupů.